Голова громади

Народилася в селі Романівка 31 серпня 1962 року в Новоград-Волинському районі, Житомирської області.

Після закінчення у 1979 році Новороманівської ЗОШ вступила до Житомирського професійного училища, яке закінчила з відзнакою.Служба в армії з 1980 по 1986 рік (за контрактом).

У 1986 році вступила до Львівського технікуму харчової промисловості, і в 1989 році отримала диплом. На далі вступила до Приватного вищого навчального закладу “Європейського університету” (на заочне відділення), який закінчила і отримала диплом економіста (бакалавр).

Трудова діяльність розпочаласьв Брониківському споживчому товаристві.З 2002 року по 2010 рік – Приватний підприємець.

З 2010 року по даний час – Сільський голова Брониківської сільської ради.

Розлучена.

Має двох дітей:

• Донька Осадчук Тетяна Сергіївна 15.12.1993 року народження;
  • Син Залевський Федір Сергійович 14.02.1996 року народження.