Оголошення про початок громадського обговорення проєкту стратегії розвитку Брониківської сільської територіальної громади до 2027 року громади та Плану заходів із її реалізації

З 10 вересня 2024 р. по 10 жовтня 2024 року відповідно до розпорядження сільського голови від 09 вересня 2024 р. № 147  «Про громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Брониківської сільської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її  реалізації на 2025-2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Брониківської сільської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації стратегії розвитку Брониківської сільської територіальної громади до 2027 року

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони  дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів із реалізації стратегії на період 2025–2027 рр., їхнього змісту.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії (завантажити) та першого плану її реалізації. Крім цього, друкований текст можна переглянути у Брониківській сільській територіальній громаді до 2027 року раді за адресою: с. Романівка, вул. Центральна, 22.
 Просимо Вас до 10 жовтня 2024 року включно на електронну адресу bronuku@i.ua надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних відповідно до формуляра зауважень (додається) або (та) у формі картки технічного завдання проєктної ідеї (додається).

Контактною особою з  питань громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Брониківської сільської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2025-2027 роки з реалізації стратегії розвитку є Сейко Тетяна Віталіївна (тел.0936378614, ел.адреса bronuku@i.ua)

В подальшому робочою групою усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у єдиний документ, та передані на розгляд сесії Брониківської сільської ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу проходила за участю депутатів, старост, представників підприємств, установ, незалежно від форм власності, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та посадових осіб органу місцевого самоврядування розроблено спільними зусиллями створеної в громаді робочої групи з розробки Стратегії розвитку Брониківської громади та експертом (Назар Глинський) проєкту «Стратегія – фактор розвитку та стійкості периферійних громад Полісся», який впроваджує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району». Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Брониківська сільська територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.