Про затвердження порядку денного 8 сесії 8 скликання Брониківської сільської ради
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про затвердження порядку денного
8 сесії 8 скликання Брониківської
сільської ради
Розглянувши пропозиції Брониківського сільського голови, начальника фінансового відділу, начальника відділу освіти молоді та спорту Брониківської сілської ради, директора КЗ Центру соціального обслуговування Брониківської сільської ради, спеціаліста землевпорядника, та пропозиції депутатів Брониківської сільської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Брониківська сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити порядок денний 48 сесії 8 скликання (Додається)
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Додаток
до рішення 48 сесії 8 скликання
Брониківської сільської ради
№___ від 07.03.2025 року
Порядок денний
- Про затвердження порядку денного 48 сесії 8 скликання.
Доповідач: сільський голова Залевська Н.Ф.
- Про регламент роботи 48 сесії VIIІ скликання
Доповідач: сільський голова Залевська Н.Ф.
3. Звіт сільського голови про роботу Брониківської сільської ради у 2024 році
Доповідач: сільський голова Залевська Н.Ф.
4.Про виконання бюджету Брониківської сільської територіальної громади у 2024 році
Доповідач: начальник фінансового відділу Кулявець І.М.
5. Звіт про роботу Комунального закладу «Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради» за 2024 рік
Доповідач: директор КЗ «Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради» Нюкало Н.Й.
6. Звіт про роботу Служби у справах дітей Брониківської сільської ради за 2024 рік
Доповідач: начальник Служби у справах дітей Лосовська Т.В.
7. Про затвердження актів на списання основних засобів та іншіх необоротних
матеріальних активів по КЗ Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської
Доповідач: директор КЗ ЦСО (надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради
8. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності Брониківської сільської ради
Доповідач: начальник відділу освіти молоді та спорту Брониківської сільської ради Павлюк С.А.
9. Про проведення конкурсу «Заклад освіти- простір якості: навчання та середовище, що належить дітям» Брониківської сільської ради »
Доповідач: начальник відділу освіти молоді та спорту Брониківської сільської ради Павлюк С.А.
10. Про внесення змін у штатний розпис Яворівського закладу дошкільної освіти
Брониківської сільської ради
Доповідач: начальник відділу освіти молоді та спорту Брониківської сільської ради Павлюк С.А.
11. Про організацію громадських робіт на території сільської ради
Доповідач: секретар ради Новицька Л.А.
12. Про внесення змін до бюджету Брониківської сільської ради на 2025 рік
Доповідач: начальник фінансового відділу Кулявець І.М.
13. Про затвердження протоколу громадських слухань звіту про стратегічну екологічну оцінку та містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території для створення індустріального парку «Кущове парк» від 20.05.2024 року
Доповідач: головний спеціаліст з юридичних питань Сейко Т.В.
14. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату
Брониківської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради
Доповідач: головний спеціаліст з юридичних питань Сейко Т.В.
15. Про затвердження Програми «Полвцейський офіцер громади Брониківської сільської територіальної громади 2025-2027 роки
Доповідач: Начальник відділу фінансів Кулявець І.М.
16. Про затвердження розпоряджень сільського голови за грудень 2024 року,
січень-лютий 2025 року.
Доповідач: секретар ради Новицька Л.А.
17.Земельні питання
Доповідач: землевпорядник Найдюк М.М.
1.Про передачу в оренду ПОСП «Перемога» на управління спадщиною паї померлих
громадян загальною площею 4,591 га в т. ч.:
Мінтус Степана Вікентійовича – 1,8128 га.
Сидорчук Марії Климівни – 0,9762 га.
Мінтус Тофілії Василівни – 1,8020 га.
2.Затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:
.Шверид Лілія Іванівна , Кукуріку Віталій Іванович – 3,4586гаКСП «Обрій»
Шверид Лілія Іванівна,Кукуріку Віталій Іванович -3,4577га КСП «Обрій»
3.Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд, та ведення особистого селянського господарства:
Поліщук Володимир Петрович-0,25 га ОЖБ,0,70 га за померлим Шевчук Володимиром Зотовичем с.Тупальці.
Скаковська Світлана Григорівна – 0,25 га ОЖБ, 0,3326 га ОСГ с. Тальки померлої Бенедесюк Зінаїди Сергіївни.
Корченюк Валентини Іванівна – 0,1697 га ОСГ померлої Кривої Катерини Іванівни с.Романівка.
Дячевська Любов Володимирівна -0,25 га ОЖБ,0,7048 га ОСГ померлого Пелешок Володимира Петровича с.Романівка.
Дейнека Валентина Степанівна – 0,1753 га ОЖБ с.Перемога.
Брацюк Петро Климович -0,25 га ОЖБ,0,5626 га ОСГ с.Романівка.
Пономарьова Віра Григорівна – 0,25 га ОЖБ с.Броники.
4.Про надання у користуання ТОВ «СОКІЛ» надання у користування мисливських угідь із земель запасу Брониківської сільської ради на території Барвинівського старостинського округу загальною площею 257,0 га на 25 років.
5. Про включення в перелік земельних ділянок комунальної власності для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки окремими лотами:земельна ділянка площею 3,0736 га кадастровий номер 1824084000:05:000:0952 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, погодити проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди кожної земельної ділянки, затвердити умови продажу права оренди кожної земельної ділянки, установити стартовий розмір річної орендної плати 12 % від нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.на 10 років.
6.Про надання дозволу Брониківській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 1824084000:05:000:0951 площею 22,5065 га на дві земельні ділянки.
7.Про надання дозволу Брониківській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 1824086400:04:000:0246 площею 89,0555 га на п’ять земельниих ділянок.
8.Про припинення права користування зееемельною ділянкою
Данильчук Сергій Миколайович– 0,64 га с.Кропивня.
9. Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв)
Вакульчук Віра Вячеславівна -3,88 га -1-ше Травня
10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) земельної чстки (паю)
Вакульчук Віра Вячеславівна -3,88 га -1-ше Травня
11. Про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 2,8386 га в с.Барвинівка ( госп. Двір БЕТЕК)
12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги в с.Романівка по вул.. Шкільна,20-А площею 0,3172 га.
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 1,0784 га землі запасу (код 01.17).(за кар’єром).
14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 0,5561 га землі запасу (код 01.17)..(біля кар’єра)
15.Про передачу в оренду на управління спадщиною паї померлих громадян загальною площею 21,6666га ТОВ «БІО ФАРМІНГ» на 10 років.
16.Про надання дозволу на передачу в суборенду ТОВ «Біо Фармінг» земельної ділянки площею 100 га кад. номер 1824084000:01:000:0591 .
17.Про надання дозволу на передачу в суборенду ТОВ «Біо Фармінг» земельної ділянки площею 46,00га кад. номер 1824083800:04:000:0854 .
18.Про надання дозволу на передачу в суборенду ТОВ «Біо Фармінг» земельної ділянки площею 19,6686 га кад. номер 1824080400:06:000:0793 .
19.Про внесення змін в рішення тридцять восьмої сесії 8 скликання №2487
від 01 березня 2024 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для риборозведення в частині відсотку орендної плати.(Нечипорук М.М.)
20.ТОВ «Заможне-Агро» просить припинити договора оренди землі укладені Новоград-Воинською РДА в 2017 році , на земельні ділянки спільної часткової власності по реформованому КСП «Поляна».
21. Про створення резерву земельних ділянок для учасників бойових дій
18.Різне
Секретар ради Людмила НОВИЦЬКА
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Звіт сільського голови
про роботу Брониківської
сільської ради за 2024 році
Керуючись п.1 ч.9 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши звіт сільського голови Залевської Надії Федорівни “Про роботу сільської ради за 2024 році», сесія сільської ради
ВИРІШИЛА:
1.Звіт сільського голови про роботу сільської ради за 2024 рік, прийняти до відома (додається)
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про виконання бюджету Брониківської
сільської територіальної громади у 2024 році
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового відділу Брониківської сільської ради Кулявець І.М. про виконання сільського бюджету за 2024 рік, керуючись пп.1 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 28 Бюджетного кодексу України, враховуючи виступи депутатів, сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити звіт про виконання бюджету Брониківської сільської територіальної
громади за 2024 рік (додається).
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку , фінансів, бюджету,комунальної власності та будівництва.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Інформація про виконання сільського бюджету Брониківської територіальної громади за 2024 рік
Брониківською сільською радою 22 грудня 2023року було прийнято рішення №2441 „Про бюджет Брониківської сільської територіальної громади на 2024 рік”, яким було визначено загальний обсяг доходів – 85 956 215 грн, в тому числі по загальному фонду – 85 851 215 грн, по спеціальному фонду – 105 000 грн і видатків в сумі – 85 956 215грн, у тому числі загального фонду –85 851 215грн, спеціального фонду – 105 000грн. Протягом звітного періоду проводились уточнення планових показників, як доходної так і видаткової частини бюджету, які після уточнення склали :доходи 107 429 331 ,9грн, у тому числі: загальний фонд – 102 143 310,9грн, спеціальний фонд – 5 286 021грн., видатки 114 951 507,97 грн, у тому числі: загальний фонд – 93 542 628,97грн, спеціальний фонд – 21 408 879грн.
В бюджет громади, при уточненому плані доходів на 2024 р. по загальному фонду 102 143 310,9грн , фактично надійшло 104 086 367,7грн., що складає 101,9 %. По спеціальному фонду при уточненому плані доходів на 2024 р. 5 286 021грн, фактично надійшло 8 390 171,45грн, виконання складає 158,72%.
Виконання плану по доходах загального фонду (без трансфертів) складає 113,99%. В бюджет громади при уточненому плані на 2024р. 53 170 081,61грн. фактично надійшло 60 608 455,36грн. Виконання плану по доходах спеціального фонду (без трансфертів) складає 237,04%. В бюджет громади при уточненному плані на 2024р. 2 265 100грн. фактично надійшло 5 369 250,45грн.
Затверджені планові показники найбільше не були виконані по таких видах надходжень, а саме:
- по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати виконання складає 97,68% до плану, недоотримано 418,1 тис.грн;
- по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів надходження складають 86,66% від планового показника, недоотримано 138,7 тис.грн;
Найбільшого перевиконання досягнуто:
-
- по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата на 1 491,1 тис.грн або на 10,75% більше планового показника;
- акцизному податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) - на 2 168,2 тис.грн або на 33,36% більше плану;
- орендна плата з юридичних осіб на 1364,0 тис.грн або 34,1% більше планового показника;
- орендна плата з фізичних осіб на 232,8 тис.грн або 62,91% більше планового показника;
- єдиний податок з юридичних осіб на 117,5 тис.грн або 37,9% більше планового показника;
- єдиний податок з фізичних осіб на 1 710,1 тис.грн або 68,4% більше планового показника.
У структурі надходжень доходів загального фонду найбільшу частку займає податок на доходи фізичних осіб – 54,8% або 33 190,3 тис.грн.
Частка єдиного податку становить 10,44% або 6 327 7 тис.грн.
Внутрішні податки на товари та послуги (Акцизний податок з вироблених та ввезених підакцизних товарів ) – становить 18,8% або 11 384,0 тис.грн.
Податки на майно складають 7 707,2 тис.грн або 12,7% від усіх доходів загального фонду бюджету.
Доходи бюджету |
2023 р |
2024 р |
% виконання в порівнянні з 2023 роком |
||
Надходження, грн |
Частка в структурі доходів 2023 року, % |
Надходження, грн |
Частка в структурі доходів 2024 року, % |
||
ПДФО |
24 128 984,53 |
52,3 |
33190303,71 |
54,8 |
137,55 |
Рентна плата |
923873,39 |
2,0 |
933103,79 |
1,5 |
101,0 |
Внутрішні податки на товари та послуги(Акцизний податок) |
10270575,5 |
22,27 |
11383997,2 |
18,78 |
110,84 |
Податок на майно |
5630242,86 |
12,2 |
7707166,99 |
12,7 |
136,89 |
Єдиний податок |
4137432,27 |
8,97 |
6327746,75 |
10,44 |
152,94 |
Неподаткові надходження |
1031343,04 |
2,24 |
1066136,92 |
1,76 |
103,37 |
ВСЬОГО |
46122342,57 |
100,0 |
60608455,36 |
100,0 |
130,41 |
Базова дотація, що надходить з державного бюджету, при плані на 2024 р .4 686 600грн фактично надійшла в сумі 4 686 600грн, або 100,0 %.
Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на де окупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації-332400грн. надійшла 100%.
Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам по загальному фонду при уточненому плані на 2024 р. 42 345 000грн. фактично надійшли у сумі 36 911 115,53грн., або 87,17 %.
До сільського бюджету по загальному фонду за 2024 рік надійшли:
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти в сумі 139 091,75грн. що становить 39,16%.
Субвенція 3 державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків)закладів загальної середньої освіти надійшла в сумі 4 614 623,78грн. що становить 46,93%.
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 32 157 400грн.або 100%.
Інші дотації з місцевого бюджету фактично надійшло 24 911,36грн. або 100%.
Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам по загальному фонду за 2024 рік при плані 1 584 318грн. фактично надійшло 1 522 885,54 грн. що становить 96,12%.
Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету при плані 157 636грн. фактично надійшло 109 870,56грн. що становить 69,7%.
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова Українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету фактично надійшло 430 169,4грн. або 100%.
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду при плані 6184грн. фактично надійшло 3777,17грн. що становить 61,08%.
Інші субвенції з місцевого бюджету по загальному фонду при плані 934727грн. фактично надійшло 934701грн.що становить 100%.
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету при плані 55 600грн. фактично надійшло 44 367,41грн. або 79,8%.
По спеціальному фонду надійшли:
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти в сумі 642 700грн. що становить 100%.
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції , що утворився на початок бюджетного періоду надійшло 2 348 221грн.що становить.100% до плану.
Інша субвенція з місцевого бюджету 30 000грн.або 100%.
Аналіз виконання плану по доходах загально фонду бюджету
за 2023 та 2024 роки
грн
ККД |
Доходи |
2023 рік |
2024 рік |
Відхилення 2023/2024 |
% відхилення, +/- |
11010100 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати |
14983322,41 |
17581908,33 |
2598585,92
|
17,34 |
11010400 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата |
9077734,23 |
15366763,29 |
6289029,06 |
69,28 |
11010500 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування |
23811,99 |
109555,32 |
85743,33 |
360,1 |
11011300 |
Податок на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання, що підлягає сплаті фізичними особами |
44115,9 |
132076,77 |
87960,87 |
199,39 |
13010100 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування |
584251,29 |
622173,61 |
37922,32 |
6,49 |
13010200 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) |
314939,17 |
279121,2 |
-35817,97 |
-11,37 |
13030100 |
Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення |
24682,93 |
31808,98 |
7126,05 |
28,87 |
14021900 |
Пальне |
1954671,48 |
1418408,41 |
-536263,07 |
-27,43 |
14031900 |
Пальне |
7497814,52 |
8668202,95 |
1170388,43 |
15,61 |
14040100 |
Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах |
594461,24 |
989075,84 |
394614,6 |
66,38 |
14040200 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України) |
223628,26 |
308310 |
84681,74 |
37,87 |
18010200 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості |
7615,63 |
26863,11 |
19247,48 |
252,74 |
18010300 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості |
173304,48 |
264153,45 |
90848,97 |
52,42 |
18010400 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості |
153560,05 |
283063,07 |
129503,02 |
84,33 |
18010500 |
Земельний податок з юридичних осіб |
684606,39 |
899651,07 |
215044,68 |
31,41 |
18010600 |
Орендна плата з юридичних осіб |
3982966,76 |
5364036,34 |
1381069,58 |
34,67 |
18010700 |
Земельний податок з фізичних осіб |
239253,35 |
266626,33 |
27372,98 |
11,44 |
18010900 |
Орендна плата з фізичних осіб |
388936,20 |
602773,62 |
213837,42 |
54,98 |
18050300 |
Єдиний податок з юридичних осіб |
303073,72 |
427509 |
124435,28 |
41,06 |
18050400 |
Єдиний податок з фізичних осіб |
2306750,31 |
4210103,39 |
1903353,08 |
82,51 |
18050500 |
Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків |
1527608,24 |
1690134,36 |
162526,12 |
10,64 |
21010300 |
Частка чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх обєднань, що що вилучається до відповідного місцевого бюджету |
340 |
467 |
127 |
37,35 |
21081100 |
Адміністративні штрафи та інші санкції |
850 |
765 |
-85 |
-10 |
21081500 |
Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів |
|
10000 |
10000 |
100 |
22012500 |
Плата за надання інших адміністративних послуг |
11492,73 |
15401,52 |
3908,79 |
34,01 |
22012600 |
Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень |
926880,68 |
953130 |
26249,32 |
2,83 |
22080400 |
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності |
63381,92 |
65281,92 |
1900 |
3 |
22090100 |
Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування |
121,66 |
1053,86 |
932,2 |
766,23 |
24060300 |
Інші надходження |
28276,05 |
20037,62 |
-8238,43 |
-29,14 |
41020100 |
Базова дотація |
16002800 |
4686600 |
-11316200 |
-70,71 |
41021400 |
Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації |
186700 |
332400 |
145700 |
78,04 |
41033300 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти |
|
139091,75 |
139091,75 |
100 |
41033500 |
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти |
|
4614623,78 |
4614623,78 |
100 |
41033900 |
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам |
27183100 |
32157400 |
4974300 |
18,3 |
41040400 |
Інші дотації з місцевого бюджету |
|
24911,36 |
24911,36 |
100 |
41051200 |
Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
118551,98 |
109870,56 |
-8681,42 |
-7,32 |
41051400 |
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
|
430169,40 |
430169,40 |
100 |
41051700 |
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду |
33983,21 |
3777,17 |
-30206,04 |
-88,89 |
41053900 |
Інші субвенції з місцевого бюджету |
497445,70 |
934701 |
437255,30 |
87,9 |
41059300 |
Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету |
|
44367,41 |
44367,41 |
100 |
|
Всього без трансфертів |
46122342,57 |
60608455,36 |
14486112,79 |
31,41 |
|
Офіційні трансферти |
44022580,89 |
43477912,43 |
-544668,46 |
-1,24 |
|
РАЗОМ |
90144923,46 |
104086367,7 |
13941444,24 |
15,47 |
ВИДАТКИ БЮДЖЕТУ
План по видатках загального фонду сільського бюджету виконаний на 95,89 % до річних планових призначень, при річному уточненому плані на 2024 рік – 93 542 628,97грн, фактично витрачено 89 700 386,44грн.
План по видатках спеціального фонду сільського бюджету виконаний на 73,78 % до річних планових призначень, при річному уточненому плані на 2024 рік – 21 408 879грн, фактично витрачено 15 795 324,31грн.
Назва галузі |
Обсяг видатків загального фонду за 2024 рік, грн. |
Частка в структурі обсягів видатків, % |
% відхилення 2024/2023 року |
Видатки за 2023 рік |
Державне управління |
11975060,05 |
13,35 |
-5,92 |
12728107,67 |
Освіта |
58887172,77 |
65,65 |
12,02 |
52565509,56 |
Охорона здоров’я |
304723,64 |
0,34 |
-8,46 |
332885,31 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення |
8531899,15 |
9,51 |
24,24 |
6866833,28 |
Культура i мистецтво |
2902470,97 |
3,24 |
19,48 |
2429179,55 |
Житлово-комунальне господарство |
1259575,67 |
1,4 |
58,64 |
793958,73 |
Економічна та інша діяльність |
69779,09 |
0,08 |
-79,58 |
341683,57 |
Міжбюджетні трансферти |
5769705,1 |
5,85 |
36 |
4242243,91 |
Видатки загального фонду, всього |
89700386,44 |
100 |
11,7 |
80300401,58 |
Найбільшу питому вагу в структурі видатків загального фонду становили видатки на утримання закладів освіти – 65,65% або 58 887,2 тис.грн.
На забезпечення діяльності сільської ради ,служба у справах дітей та фінансового відділу спрямовано 11 975,1 тис.грн або 13,35% від загальної суми видатків.
На галузь «Охорона здоров’я» спрямовано 0,34% від загальної суми видатків або 304,7 тис.грн. (пільгові рецепти)
На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 9,51% від загальної суми видатків або 8 531,9 тис.грн. ( в т.ч на КЗ ЦСО (надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради) 5749,7тис.грн.
По установах галузі «Культура і мистецтво» проведено видатки у сумі 2 902,5 тис.грн або 3,24% від обсягу видатків загального фонду.
На житлово-комунальне господарство проведено видатки 1,4% від обсягу видатків загального фонду, що становить 1 259,6 тис.грн.
Міжбюджетних трансфертів бюджетам різних рівнів спрямовано на суму 5 769,7грн або 5,85% від обсягу видатків загального фонду.
Найбільшими за обсягами використання бюджетних коштів є видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями – 76,95% усіх видатків загального фонду або 69 024,8 тис.грн.
На придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, медикаментів та оплата послуг (крім комунальних) перераховано 2 541,0тис.грн, що становить 6,72% усіх видатків загального фонду.
Оплата продуктів харчування здійснена в розмірі 1 782,4 тис.грн або 1,99% усіх видатків.
За розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг направлено 4,27% видатків загального фонду або 3 833,0 тис.грн.
Поточні трансферти (субвенції) органам державного управління інших рівнів 5769,7 тис.грн або 6,43%.
Інші виплати населенню в розмірі 3 050,9 тис.грн або 3,4%.
КЕКВ |
Назва |
Видатки за 2024 рік, тис.грн |
Частка у видатках загального фонду, % |
2100 |
Оплата праці і нарахування на заробітну плату |
69024,8 |
76,95 |
2110 |
Оплата праці |
56591,5 |
63,09 |
2120 |
Нарахування на оплату праці |
12433,3 |
13,86 |
2200 |
Використання товарів і послуг |
11683,6 |
13,02 |
2210 |
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар |
3429,6 |
3,82 |
2220 |
Медикаменти та перев’язувальні матеріали |
54,6 |
0,06 |
2230 |
Продукти харчування |
1782,4 |
1,99 |
2240 |
Оплата послуг (крім комунальних) |
2541,0 |
2,83 |
2250 |
Видатки на відрядження |
8,8 |
0,01 |
2270 |
Оплата ком, послуг та енергоносіїв |
3833,0 |
4,27 |
2272 |
Оплата водопостачання і водовідведення |
|
0,0 |
2273 |
Оплата електроенергії |
1772,9 |
1,98 |
2274 |
Оплата природного газу |
732,6 |
0,82 |
2275 |
Оплата інших енергоносіїв |
1327,5 |
1,48 |
2280 |
Дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних програм |
34,2 |
0,04 |
2600 |
Поточні трансферти |
5899,4 |
6,58 |
2610 |
Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) |
129,7 |
0,14 |
2620 |
Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів |
5769,7 |
6,43 |
2730 |
Інші виплати населенню |
3050,9 |
3,4 |
2800 |
Інші поточні видатки |
41,6 |
0,05 |
|
Разом |
89700,40 |
100,0 |
Аналіз виконання видаткової частини спеціального фонду сільського
бюджету за 2024 рік
На утримання бюджетних установ, проведення заходів, фінансування сільських програм за рахунок інших коштів спеціального фонду спрямовано 15 795,3тис.грн або 65,6% від планового показника обсягу видатків спеціального фонду, що на 4 397,7 тис.грн більше ніж видатки за відповідний період 2023 року.
Так, на придбання обладнання і предметів довгострокового користування та капітальний ремонт освітніх установ та закладів–використано 9 702,0тис.грн.або 61,4% від видатків спеціального фонду;
- видатки на придбання обладнання та предметів довгостроквого користування будівництво та капітальний ремонт установ по державному управлінню – 1 278,8 тис.грн (8,1%);
Інші кошти спеціального фонду
грн
Назва галузі |
Обсяг видатків спеціального фонду за 2024 рік |
Частка в структурі обсягів фонду,% |
Державне управління |
1313172,90 |
8,31 |
Освіта |
10589901,27 |
67,04 |
Охорона здоров’я |
|
|
Соціальний захист та соціальне забезпечення |
723654,76 |
4,58 |
Житлово-комунальне господарство |
548945,38 |
3,48 |
Економічна діяльність |
64000 |
0,4 |
Інша діяльність |
703050 |
4,45 |
В т.ч заходи з територіальної оборони |
609450 |
3,86 |
|
|
|
Міжбюджетні трансферти |
1852600,00 |
11,73 |
Видатки спеціального фонду, всього |
15795324,31 |
100,0 |
Надходженнями коштів до спеціального фонду сільського бюджету є кошти передані із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду.
Додаткова інформація:
По КПКВ 3719770(Інша субвенція) Витрачено з місцевого бюджету по загальному фонду 4919705,10грн. та по спеціальному фонду 1402600грн.Кошти передавались для покриття потреб жителів громади до бюджету Чижівської сільської територіальної громади на надання фінансової підтримки КНП ЦПМСД в сумі 4543320грн.
Надавались кошти для покриття видатків бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на утримання школи мистецт та бухгалтерії -136776,61грн.На утримання посади адміністратора в ЦНАП 124100,00грн.
Бюджету Городницької селищної територіальної громади на утримання комунальної установи «Городницький інклюзивно-ресурсний центр» на (заробітну плату, нарахування, предмети та матеріали, обладнання та інвентар,послуги,відрядження,енергоносії) -92500,00 грн.
Обласний бюджет Житомирської області було направлено кошти в сумі 400000грн. на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд у Житомирській області, та 1002600грн. співфінансування на придбання шкільного автобуса, на підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до регіонального замовлення 37800грн. та на виготовлення бланків посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімей-2750грн.
По КПКВК 3719800 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Витрачено з сільського бюджету 850000,00грн. по загальному фонду та по спеціальному-450000грн.
Були направлені кошти вч А2076 в сумі 150000грн. на придбання портативної зарядної станції, Звягельському відділу поліції -80 000грн. на придбання паливо-мастильних матеріалів. ДСНС України у Житомирській області 30000грн. на закупівлю та встановлення обладнання відеоспостереження , Вч А4714 в сумі 100000грн. на придбання літальних апаратів з двигуном, 7 прикордонному карпатському загону Державної прикордонної служби України в сумі 510000грн на придбання портативних РЕБ проти FPV, Вч А4844 в сумі 100000 грн. на придбання квадрокоптерів, ремонт пошкодженої техніки, Вч А4638 в сумі 200000 грн. на закупівлю безпілотних літальних апаратів, придбання FPV дронів та засобів радіоелектронної боротьби, Звягельському районному відділу СБУ 100 000 грн на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, для відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення та оборонної роботи Звягельської РДА на виконання делегованих повноважень у сфері містобудування та архітектури 30000 грн..
Також у бюджеті були передбачені регіональні програми ,а саме :
Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Для реалізації сільської цільової програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань витрачено коштів по КЕКВ -2730 у сумі 304723,64 грн.
Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян
витрачено коштів по КЕКВ -2610 у сумі 128246,20 грн.
Організація благоустрою населених пунктів
КЕКВ-2210 придбання буд.та госп.матеріалів для проведення благоустрою кладовищ, меморіалів, придбання ПММ, придбання щебеневої суміші, придбання бензопил всього витрачено- 361324грн..
КЕКВ-2240 вивіз сміття , грейдерування доріг, ремонт бензопил, бензокос всього витрачено– 268631,94 грн.
КЕКВ-2273 оплата вуличного освітлення – 19242,03 грн.
КЕКВ-2800 екологічний податок – 16434 грн.
Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
КЕКВ-2730(матеріальна допомога громадянам які знаходяться у тяжких життєвих умовах) в сумі 1957105,00грн.
Інша діяльність у сфері державного управління
КЕКВ 2210 придбання цементу для проведення благоустрою території біля поліцейської станції, придбання квітів для поховання військових використано коштів в сумі-53166,80грн.
КЕКВ 2240 оплата за інтернет . страхування та ремонт швидкої допомоги -42298грн.
КЕКВ 3132 капітальний ремонт системи опалення із заміною твердопаливного котла (усунення аварійної ситуації) в АЗПСМ по вул.Шкільна 25А с.Романівка Звягельського району Житомирської області- 488195,66грн.
Загалом у громаді протягом 2024 року функціонувало 25 місцевих програм, касові видатки становлять 12355925,40 грн.
Державне управління
організаційне,інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради,районної ради, районної у місті ради(у разі її створення),міської,селищної,сільської рад-( КПКВК 0110150)
Штатна чисельність на кінець року затверджена відповідною радою в кількості 45,5 штатних одиниць. Фактична чисельність на 01.01.2025р. 39,75 штатних одиниць. З сільського бюджету на фінансування галузі заплановано кошти в сумі 11514100грн. по загальному фонду -10714100грн. та по спеціальному -800000грн. Профінансовано у 2024 році коштів в сумі 11236583,49 грн. з них загального фонду – 10411606,25 грн .,та спеціального фонду 824977,24 грн.
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також надавалась матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем в розмірі середньомісячної заробітної плати. Виплачувалась премія для стимулювання працівників .
Енергоносії забезпечені в повному обсязі.
КЕКВ 3110 проведені кошти в сумі 790637,00грн.(було придбано службовий автомобіль)
Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві),селищах,селах,об’єднаних територіальних громадах-( КТКВКМБ 0610160)
Штатна кількість – 4 чол. Фактична 3 шт.од. Заплановано коштів в сумі 1191500 грн. по загальному фонду на утримання установи в сільському бюджеті витрачено 1190480,34грн.
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також надавалась матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати. Виплачувалась премія для стимулювання працівників .
Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві),селищах,селах,об’єднаних територіальних громадах-( КТКВКМБ 0910160)
Штатна кількість – 2 чол. Фактична 2 шт.од. Заплановано коштів в сумі 702300,00 грн. по загальному фонду на утримання установи в сільському бюджеті витрачено 679118,55грн.
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також надавалась матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати. Виплачувалась премія для стимулювання працівників .
Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві),селищах,селах,об’єднаних територіальних громадах-( КТКВКМБ 3710160)
Штатна чисельність -3 чол. Фактична 2 чол. на утримання установи в сільському бюджеті заплановано коштів в сумі -796600,00грн. по загальному фонду . Витрачено 788870,45 грн.
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також надавалась матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати. Виплачувалась премія для стимулювання працівників .
Інша діяльність у сфері державного управління -( КТКВКМБ 0110180)
На утримання установи в сільському бюджеті заплановано 640000 грн. по загальному фонду 110000грн. та по спеціальному- 530000грн. На фінансування установи витрачено 583660,46 грн.з них по загальному фонду-95464,8грн. та по спеціальному-488195,66грн.
КЕКВ 3132 капітальний ремонт системи опалення із заміною твердопаливного котла (усунення аварійної ситуації) в АЗПСМ по вул.Шкільна 25А с.Романівка Звягельського району Житомирської області- 488195,66грн.
Освіта -( КТКВКМБ 0610000)
З бюджету ОТГ у 2024 році фінансувалось 6 шкіл, 6 дошкільних закладів освіти, 1 з яких з короткотривалим перебуванням дітей.
З вересня місяця 2023 року 1 садочок з короткотривалим перебуванням дітей призупинив свою роботу, а з вересня 2024 року закрито Яворівську гімназію яка призупинила свою роботу ще з вересня 2023 року та призупинено роботу Барвинівського ЗДО. Рішенням №2246 від 31.087.2023 року призупинено роботу Федорівського ЗДО з короткотривалим перебуванням дітей. Рішенням №2675 від 13.09.2024 року закрито Яворівську гімназію. Рішенням №2676 від 13.09.2024 року призупинено роботу Барвинівського ЗДО з короткотривалим перебуванням дітей.
За рахунок коштів місцевого бюджету здійснюється фінансування дошкільна освіта, обслуговуючий персонал закладів загальної середньої освіти, керівник відділу освіти та фахівці, бухгалтерія відділу освіти .
Заробітна плата, допомога на оздоровлення та щорічна грошова винагорода педагогічним працівникам виплачена в повному обсязі.
Використано коштів по відділу освіти – 68286593,70 грн. в т.ч. по загальному фонді –57696692,43 грн. по спеціальному фонді – 10589901,27 грн.,
в т.ч були благодійні надходження в натуральній формі в сумі 689638,65грн.(овочі та фрукти, благодійні дрова, книги та інші матеріальні цінності, благодійні ПММ. благодійні меблі.).
Надання дошкільної освіти -( КТКВКМБ 0611010)
Станом на 01.01.2025 року по КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» дебіторська заборгованість по загальному фонду становить 13399,40грн.(попередня оплата за природний газ) кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фонду відсутня.
По загальному фонду за 2024 рік із сільського бюджету Брониківської сільської ради отримано фінансування на загальну суму 6013383,24грн . Касові видатки відповідають отриманому фінансуванню.
По спеціальному фонду отримано плати за послуги (батьківська плата за відвідування дітей в садках) в сумі 59703,50 грн. Касові видатки по спеціальному фонду за 2024 рік 45884,70грн. Залишок коштів на 01.01.2025року складає 250230,37 грн.
Всього у відділі освіти рахується 7 дошкільних закладів освіти, з них функціонують -5. Два садочки з короткотривалим перебуванням призупинили свою роботу.
Загальна кількість дітей на кінець року становила -138.
За штатним розписом на кінець року рахується ставок педпрацівників -18,05 штатних одиниць , інших працівників – 27,65 штатних одиниць. Фактична чисельність складає 44,05штатних одиниць.
Вартість харчування одного дітодня у ЗДО з 01.01.2024року становив – 50,00 грн. Харчування було трьохразове. Вартість батьківської плати з 01.01.2024 становила 20,00 грн .
Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти( КТКВКМБ 0611021)
Станом на 01.01.2025 року по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» маємо дебіторську заборгованість в сумі 119031,70грн.по загальному фонду (попередня оплата за природний газ) кредиторську заборгованість відсутня.
По загальному фонду за 2024 рік із сільського бюджету Брониківської сільської ради отримано фінансування на загальну суму 18122683,22 грн. Касові видатки відповідають отриманому фінансуванню.
По спеціальному фонду касові видатки всього -2863467,42 грн . Оприбутковано безоплатно отримані книги, меблі, буд.матеріали, волейбольні мячі, всього на суму 315268,44 грн., дрова на суму-810,00грн. та благодійна допомога від батьків (овочі) на суму 190744,34 грн. ,та телевізори, макети зброї, дитячий майданчик на суму 182815,87грн. По КЕКВ 3110 придбано предмети та матеріали довгострокового використання ( генератор та глубинний насос) на суму -83897 грн. По КЕКВ3132 було здійснено капітальний ремонт покрівлі літера «А» з використанням енергозберігаючих технологій Новороманівського ліцею Брониківської сільської ради, виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт харчоблоку Новороманівського ліцею всього видвтки на суму-2089931,77грн.
Залишок коштів на 01.01.2025 року складає 38126,83 грн.
За штатним розписом на кінець року рахується ставок всього 81,75 штатних одиниць, Фактична чисельність складає 81,75 осіб.
Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти(КТКВКМБ 0611031)
Станом на 01.01.2025 року по КПКВК 0611031 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» дебіторська заборгованість по загальному фонду відсутня.
По загальному фонду за 2024 рік із сільського бюджету Брониківської сільської ради отримано фінансування на загальну суму 31057321 грн. Касові видатки відповідають отриманому фінансуванню.
За штатним розписом на кінець року рахується ставок педпрацівників -145,2 штатних одиниць. Фактична чисельність-143,7
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти (КТКВКМБ 0611141)
По загальному фонду за 2024 рік із сільського бюджету Брониківської сільської ради надійшло фінансування на забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти на загальну суму 2111704,74 грн. Касові видатки відповідають отриманому фінансуванню.
Дебіторська та кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фонду не рахується.
За штатним розписом на кінець року рахується ставок 13,5 - штатних одиниць. Фактична чисельність складає 12,5 осіб.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
0113031 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства На утримання було передбачено 2000,00грн. кошти не використовувались.
0113033 (Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян) На утримання установи в сільському бюджеті витрачено коштів в сумі 128246,20 грн. Забезпечено 151 чоловіки даною пільгою.
0113035 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян на залізничному транспорті На утримання установи витрачено 1493,86грн. Забезпечено 15 чол. даною пільгою.
0113050 (Пільгове медичне обслуговування осіб,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ) Було передбачено 2000грн. по загальному фонду сільського бюджету дані кошти невикористовувались..
0113104(Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю.) Штатна чисельність на кінець року затверджена відповідною радою в кількості 33 штатних одиниць. На утримання установи в сільському бюджеті витрачено коштів в сумі 6473341,06 грн. в т.ч. по загальному фонду 5749686,30 грн. по спеціальному фонді-723654,76 грн.
За 2024 рік було надходження коштів від платних послуг в сумі 51156,00грн, від інших джерел власних надходжень в сумі 1 075 565,60 грн в т.ч надходження в натуральній формі в сумі 191814,73грн. На 01.01.2025р.по спеціальному фонду є залишок коштів в сумі 1 157 357грн. з них платні послуги-35970,84грн. та пенсійні кошти в сумі 1121385,98грн. Кількість громадян які обслуговуються працівниками за місцем проживання- 191 чоловік та в стаціонарному відділенні 29 чоловік. Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі .
Кредиторська та дебіторська заборгованість відсутня.
0113160 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги
З сільського бюджету витрачено 649811,78грн. по загальному фонду бюджету.
Дану пільгу отримувало-33 чоловіки.
0113180 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг
На утримання було витрачено 1188,60грн. по загальному фонду. Забезпечено 1 чоловік даною пільгою.
0113193 Забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб та окремі заходи з підтримки осіб які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України по загальному фонду витрачено-44367,41грн.
0113242( Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення). На утримання установи в сільському бюджеті витрачено коштів в сумі 1957105,00 грн. . (для надання матеріальної допомоги на лікування та людям , які знаходяться в скрутному матеріальному становищу) середньооблікова кількість людей ,які отримали допомогу 223 чоловік . Також надавалась допомога дітям форим на орфанні захворювання 3 чоловікам на суму 802605грн.
Охорона здоров'я
На утримання установ охорони здоров’я надавалася інша субвенція.
До бюджету Чижівської сільської територіальної громади на надання фінансової підтримки КНП ЦПМСД було надано іншої субвенції в сумі 4543320грн. для первинної медицини на покриття витрат на заробітну плату, нарахування на заробітну плату, придбання матеріалів, медикаментів , оплату послуг, на придбання памперсів, кало приймачів, деззасобів, придбання пального та оплата за проходження медогляду,оплата за енергоносії.
По КПКВК МБ 0102152 було заплановано 350000,00грн. на оплату пільгових рецептів тяжкохворим за рахунок власних доходів, використано-304723,64грн.
Заплановані та передані у вигляді іншої субвенції видатки згідно розрахунків які надали відповідні заклади охорони здоров'я забезпечені в повному обсязі.
Культура і мистецтво
З сільського бюджету фінансуються 12 бібліотек , 4 будинки культури, 12 клубів .
Дебіторська та кредиторська заборгованість по загальному фонду на кінець року відсутня.
Надходжень по спеціальному фонду у 2024 році по бібліотеках за здану макулатуру-7222,60. Залишок на 01.01.2025 року становить по клубах-12932,68 грн. та по бібліотеках-7521,80грн..
Забезпечення діяльності бібліотек (КТКВКМБ 0114030)
З сільського бюджету фінансуються 12 бібліотек з штатною кількість 6,25 одиниці.
Дебіторська та кредиторська заборгованість по загальному фонду на кінець року відсутня.
Заплановано коштів в сумі 843700 грн. по загального фонду . Профінансовано коштів в сумі 818610,09 грн. по загального фонду . Списано книжок 1285 примірників на суму 2994грн.та періодичних видань-1876 примірники.
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також планувалась матеріальна допомога на оздоровлення та премія для стимулювання працівників .
Забезпечення діяльності палаців і будинків культури,клубів,центрів дозвілля та інших клубних закладів (КТКВКМБ 0114060)
З сільського бюджету фінансуються 4 будинки культури ,12 клубів. Штатна чисельність на кінець року затверджена відповідною радою в кількості 18,75 штатних одиниць.
Дебіторська заборгованість та кредиторська заборгованість по загальному фонду на кінець року відсутня.
Заплановано коштів в сумі 2103400,00 грн. по загального фонду. Профінансовано коштів в сумі 2083860,88 грн. по загального фонду .
Заробітна плата та нарахування забезпечені в повному обсязі , також планувалась матеріальна допомога на оздоровлення та премія для стимулювання працівників .
Енергоносії забезпечені в повному обсязі.
Начальник фінансового відділу І.М.Кулявець
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Звіт про роботу Комунального закладу
«Центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Брониківської сільської ради» за 2024 рік.
Керуючить ст.17, ст.25, п. 11, ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт директора Комунального закладу «Центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради» про роботу закладу за 2024 рік взяти до відома. (додається)
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Звіт про роботу Комунального закладу «Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської ради» за 2024 рік.
КЗ «ЦСО НСП» Брониківської сільської ради був створений 04.01.2021р. До складу входять два відділення (Догляд вдома і стаціонарний догляд), фахівець із соціальної роботи та фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. У відділенні догляду вдома працюють 14 соціальних робітників на 13,25 ставки. Впродовж 2024 року цими робітниками було обслужено 125 осіб (24 осіб вибуло і 29 осіб взято на обслуговування). В середньому на одного соціального робітника припадає 7 осіб.
У Лебедівському стаціонарному відділенні за 2024 рік було обслужено 39 осіб, з них ВПО 4. Прибуло в 2024 році 12 осіб, вибуло 13 осіб (12 померли, 1 вибула за власним бажанням). На даний момент проживає 29 підопічних, з них ВПО 4.
Фахівцем із соціальної роботи було здійснено соціальний супровід сімей (осіб) які потрапили в складні життєві обставини, сімей опікунів, ДБС.
Впродовж звітного періоду наш заклад надавав такі послуги: консультування, інформування, представництво інтересів, догляд (вдома і стаціонарний), соціальний супровід (соціальний супровід сімей СЖО та прийомної сім’ї, сім’ї опікунів, ДБСТ), почав працювати з 14.11.2024р. фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
Впродовж 2024 року співпрацювали з такими благодійниками: ГО «ОГПКОТ ім. Люблінського», БФ «Нехай твоє серце б’ється», БФ «Думен», «Благодійний фонд інвалідів та учасників бойових дій, ТОВ «Сі ЕЙЧ ЕР СЕРВІС», «Пролісок Калинівщини», ТОВ «БЕТЕК», ФГ «Аделаїда», «Галекс Агро», фізичними та юридичними особами. Загальна сума отриманої благодійно допомоги - 191 814,73 грн. За рахунок платних послуг було отримано 51 000 грн.
Директор Ніна НЮКАЛО
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Звіт про роботу Служби у справах дітей
Брониківської сільської ради за 2024 рік
Керуючить п. 11, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в
Україні», ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та
спеціальні установи для дітей», ст. 11, ст. 12 Закону України «Про забезпечення
організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей,
позбавлених батьківського піклування», Порядку провадження органами опіки
та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866,
сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт начальника служби у справах дітей Тетяни ЛОСОВСЬКОЇ про
роботу Служби у справах дітей Брониківської сільської ради за 2024 рік
взяти до відома. (додається)
2. Визнати роботу Служби у справах дітей Брониківської сільської ради, як такою
що відповідає вимогам чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Звіт про роботу Служби у справах дітей Брониківської сільської ради за 2024 рік
Служба у справах дітей Брониківської сільської ради (далі-служба) є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою селищній раді та селищному голові.
Близько 20 % відсотків населення Брониківської сільської ради становлять діти. Кожна дитина, яка мешкає у громаді, має право на захист майнових і немайнових прав, який, за законом, надає сільська рада як орган опіки та піклування.
Діяльність служби спрямована на виконання Законів України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, ”Про охорону дитинства”, «Про місцеве самоврядування в Україні», Указів та Доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та ін.
На території функціонує 1 ДБСТ в с.Владин де виховується на даний час 7 дітей. 1 ПС в с.Несолонь де виховується 2 дітей, проживає 7 опікунів.
Станом на 01.01.2025 на первинному обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (далі-первинний облік), служби у справах дітей сільської ради (далі-служба) перебувало 32 статусні дитини ( 12 дитини-сироти та 20 дитини, позбавлені батьківського піклування).
Впродовж звітного періоду 2024 року, на первинний облік взято 5 дитини, які залишились без батьківського піклування, та в подальшому на підставі відповідних документів, 4 дітям надано статус дитини-сироти та 1 – статус дітей, позбавлених батьківського піклування. В зв’язку з досягненням повноліття 3 статусних дітей знято з даного обліку 4 знято у зв’язку з усиновленням.
Станом на 31.12.2024 – 32 статусні дитини ( 13 дитини-сироти та 19 дітей, позбавлених батьківського піклування) .
Із 32 статусних дітей, 30 дітей перебуває в сімейних формах виховання, в тому числі:
- 20 - під опікою та піклуванням;
- 12 - в дитячих будинках сімейного типу;
3 статусні дитини перебуває в інтернатних закладах, в тому числі 1 – Потіївському навчально реабілітаційному центрі та 1- в Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, 1- Меджибізькому будинку – інтернтаті.
13 дітей перебуває на обліку з усиновлення.
На підставі графіка здійснення контролю за станом утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відвідано 5 сімей та обстежено житлово-побутові умови проживання 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях на території сільської ради та складено відповідні акти.
Станом на 01.01.2025 в службі обліковувалося 57 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі-СЖО), та які виховуються у 18 сім’ях.
Впродовж звітного періоду 2025 року знято з даного обліку 11 дітей, в тому числі 5- в зв’язку з досягненням повноліття, 1 – в зв’язку з постановкою на первинний облік (діти залишились без батьківського піклування) , 2 – із зникненням підстав перебування на обліку, 3 –в зв’язку зі зміною місця проживання.
Поставлено на облік 3 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Станом на 31.12.2024 в службі обліковується 49 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та які виховуються у 16 сім’ях, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Працівниками служби спільно працівниками ювенальної превенції Звягельського відділу поліції в Житомирській області, проведено 26 профілактичних рейдів. В ході рейдів обстежено 124 сім’ї, в яких проживають 224 дитини. Під час рейдів з батьками та дітьми проведено роз’яснювальну роботу. До батьків, які систематично вживають алкогольні напої, не виконують батьківські обов’язки щодо виховання дітей, здійснено заходи профілактичного, виховного, адміністративного характеру, в т.ч. попереджено 12 батьків, ініційовано притягнень до адміністративної відповідальності 24 батьків. Також постійно співпрацюємо з навчальними закладами нашої громадами , проводимо бесіди з дітьми.
Впродовж звітного періоду начальником служби підготовлено 4 позовні заяви до суду про позбавлення батьківських прав батька відносно 8 дітей. Начальником служби було взято участь у 26 судових слуханнях.
Організовано та проведено 14 засідань комісії з питань захисту прав дитини Брониківської сільської ради (далі-комісія) на яких було розглянуто 38 питань, в тому числі: щодо визначення місця перебування/проживання малолітньої дитини; про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, співвласниками якої є малолітні діти; про участь батька у вихованні малолітньої дитини, в тому числі встановлення годин та днів спілкування батька з дитиною; про стан утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомній сім’ї та виконання покладених на них обов’язків; про затвердження висновків про стан утримання і виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та виконання покладених на них обов’язків; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та ін.
За результатами проведених засідань комісії підготовлено протоколи засідань та рішення по кожному питанню.
Впродовж звітного періоду до служби надійшло 126 документів, зареєстровано 236 документів вихідної кореспонденції з різних питань основної діяльності служби.
З метою забезпечення прав дітей та реалізації права громадян на отримання повної та достовірної інформації про дітей, які можуть бути усиновлені або влаштовані в їхні сім’ї, а також для накопичення, зберігання, обліку, пошуку та використання даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікунів, піклувальників, проводиться відповідна робота в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».
Служба у справах дітей постійно співпрацює з багатьма благодійними фондами: зокрема Червоний хрест, ЛЮМОС, БФ «Нехай твоє серце б’ється », громадська організація «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН». Від цих фондів отримували продуктові набори, гігієну, дитяче харчування, памперси, шкільні набори. Які надавались сімям з дітьми ВПО, статусним дітям, дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, ДБСТ.
Основним завданням служби є те щоб всі діти – сироти виховувалися в сімях тому постійно здійснюється пошук кандидатів на патронатну родину та вихователів ДБСТ.
Начальник служби у справах дітей Тетяна ЛОСОВСЬКА
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про затвердження актів на списання
основних засобів та іншіх необоротних
матеріальних активів по КЗ Центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
Брониківської сільської
Керуючись статтями 26 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і пунктом ІІ Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом управління Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10.08.2001 р. № 142/181, розглянувши акти на списання основних засобів та іншіх необоротних матеріальних активів, які є фізично зношеними та непридатними для подальшого користування, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Затвердити акти на списання основних засобів та іншіх необоротних матеріальних активів по КЗ Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської (акти додаються).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного бухгалтера КЗ Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брониківської сільської Світлану ДЗЮБЧУК
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності Брониківської сільської ради
|
Керуючись статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 25 Закону України «Про освіту», статтями 37, 38, 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статтею 24 Закону України «Про дошкільну освіту», з метою приведення у відповідність нормативних актів сільської ради до чинного законодавства України та вдосконалення порядку призначення керівників закладів освіти Брониківської сільської ради, підвищення ефективності їх роботи, Брониківська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про конкурс на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності Брониківської сільської ради , що додається.
2. Уповноважити відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради приймати рішення про проведення конкурсу на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності та формувати й затверджувати конкурсну комісію відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Рішення Брониківської сільської ради від 25.06. 2020 № 1639 «Про затвердження Положення про порядок провелдення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Брониківської сільської ради» визнати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Брониківської сільської ради.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Додаток
до рішення 48 сесії 8 скликання
Брониківської сільської ради
№___ від 07.03.2025 року
Положення
про конкурс на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності Брониківської сільської ради
1. Положення розроблено відповідно до Конституції України, Кодексу законів про працю України, Цивільного та Господарського кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», інших діючих нормативно-правових актів та визначає механізм призначення на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності Брониківської сільської ради (далі – сільської ради ).
2. Положення визначає процедуру проведення конкурсу на посаду керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти(далі – заклади освіти) засновником яких є Брониківська сільска рада.
3. Посаду керівників закладів освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу на посаду керівника закладу освіти комунальної форми власності відповідно до цього Положення.
4. Вимоги до інших керівників закладів та установ освіти визначаються чинним законодавством.
5. Призначення керівників закладів освіти здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради за результатами конкурсу на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності (далі – конкурс), що проводиться відповідно до цього Положення шляхом укладення строкового трудового договору (контракту).
6. Підставою для проведення конкурсу є наказ відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради про проведення конкурсу.
7. Рішення про проведення конкурсу приймає відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради :
- одночасно з прийняттям рішення про утворення нового закладу освіти;
- не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником закладу освіти;
- не пізніше десяти робочих днів з дня дострокового припинення договору, укладеного з керівником відповідного закладу освіти, чи визнання попереднього конкурсу таким, що не відбувся.
8. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на офіційному вебсайті Брониківської сільської ради та на офіційному вебсайті закладу освіти наступного робочого дня з дня прийняття рішення про проведення конкурсу та повинне містити:
- найменування і місцезнаходження закладу освіти;
- найменування посади та умови оплати праці;
- кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до чинного законодавства;
- вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі;
- дату та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість;
- прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі.
В оголошенні може міститися додаткова інформація, що не суперечить законодавству.
9. Конкурс складається з таких етапів:
1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
4) перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти;
7) проведення конкурсного відбору;
8) визначення переможця конкурсу;
9) оприлюднення результатів конкурсу.
10. Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.
11. Для організації проведення конкурсів на посади керівників закладів освіти утворюється комісія з проведення конкурсів на посади керівників закладів освіти сільської ради (далі – конкурсна комісія), персональний склад якої затверджується наказом відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільскої ради.
11.1. Керівництво роботою конкурсної комісії здійснює її голова, а в разі його відсутності – заступник голови комісії. Веде протокол засідання відповідальний секретар комісії.
11.2.Загальна чисельність членів конкурсної комісії становить від 6 до 15 осіб, до складу якої на паритетних засадах входять представники:
- засновника (посадові особи органу місцевого самоврядування чи депутати відповідного представницького органу місцевого самоврядування (не більше однієї особи від однієї фракції чи групи);
- територіального органу Державної служби якості освіти України;
- інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників, профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері освіти тощо).
11.3. З метою формування та затвердження складу конкурсної комісії, до прийняття рішення про проведення конкурсу, відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради надсилає сторонам, визначеним у пункті 11.2 Положення, лист-клопотання щодо делегування представників до складу конкурсної комісії.
11.4.У роботі конкурсної комісії з правом дорадчого голосу можуть брати участь представники органів громадського самоврядування закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.
11.5.До складу конкурсної комісії не може бути включена особа, яка:
- визнана в установленому законом порядку недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
- має судимість або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення;
- відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» є близькою особою учасника конкурсу або особою, яка може мати конфлікт інтересів.
11.6.Члени конкурсної комісії зобов’язані:
- брати участь у роботі конкурсної комісії та голосувати з питань порядку денного;
- заявляти самовідвід у разі наявності чи настання підстав, передбачених підпунктом 3 пункту 11.5 Положення, що унеможливлюють їх участь у складі конкурсної комісії.
11.7. Конкурсна комісія є повноважною за умови присутності на її засіданні не менше двох третин від її затвердженого складу. Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосували більшість членів затвердженого складу комісії. Члени конкурсної комісії можуть висловити свою окрему думку з відповідного питання, яка додається до протоколу засідання.
11.8. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
11.9. Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості, доброчесності. Не допускається будь-яке втручання в діяльність конкурсної комісії, тиск на членів комісії та учасників конкурсу.
11.10. Організаційною формою роботи конкурсної комісії є засідання. Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписуються всіма присутніми членами конкурсної комісії та оприлюднюється на офіційному вебсайті Брониківської сільської ради та офіційному вебсайті закладу освіти протягом наступного робочого дня з дня проведення засідання конкурсної комісії.
11.11. Для включення до складу конкурсної комісії подається заява від представника за формою, наведеною у додатку 1 до цього Положення.
12. Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) для закладів загальної середгьої освіти;
- копію документа про вищу педагогічну освіту та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника ( для закладів дошкільної освіти);
- копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений частиною другою статті 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи згідно з вимогами цього Положення;
- копію довідки про відсутність судимості у формі витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», виданої у порядку, визначеному наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 березня 2022 року № 207, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2022 р. за № 425/37761;
-копію довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, за формою 100-2/о, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України 18 квітня 2022 року № 651, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 червня 2022 року за № 650/37986.
- резюме та мотиваційний лист, складений у довільній формі;
- заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.
Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні термін і реєструється в журналі обліку заяв претендентів на участь у конкурсі на посади керівників закладів та установ освіти.
Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.
13. Термін подання документів для участі в конкурсі може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
14. Подані документи та матеріали конкурсної комісії зберігаються у відділі освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради.
15. Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення терміну подання заяви та документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:
- перевіряє подані документи на відповідність встановленим законодавством вимогам;
- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення терміну їх подання;
- оприлюднює на офіційному вебсайті Брониківської сільської ради та офіційному вебсайті закладу освіти перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі – кандидати);
- делегує представника від конкурсної комісії для організації та ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;
- приймає рішення щодо утримання члена конкурсної комісії від участі у голосуванні за кандидата та оцінювання вирішеного ним ситуаційного завдання, публічної і відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, який є близьким родичем. Член комісії зобов’язаний повідомити про наявність конфлікту інтересів (реального чи потенційного) усно або письмово на засіданні комісії із занесенням до протоколу.
16. До участі у конкурсному відборі не можуть бути допущені особи, які:
- не можуть обіймати посаду керівника закладу освіти відповідно до чинного законодавства;
- подали не всі документи, визначені цим Положенням відповідно до вимог чинного законодавства, для участі в конкурсі;
- подали документи після завершення терміну їх подання.
17. Представник від конкурсної комісії організовує та забезпечує ознайомлення кандидатів із закладом освіти, на посаду керівника якого оголошений конкурс, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.
18. Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
- перевірки знання законодавства у сфері: або загальної середньої освіти, або дошкільної; Закону України «Про освіту»; або Закону України «Про повну загальну середню освіту», або Закону України «Про дошкільну освіту», або Закону України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо освітнього середовища(матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності) освітнього процесу в закладі освіти, кадрової політики та професійного розвитку педагогічних працівників, системи управління закладом тощо, а також надання відповідей на запитання членів.
19. Кандидати, які допущені до конкурсного відбору, проходять перевірку на знання законодавства України у формі письмового тестування та вирішення письмового ситуаційного завдання.
Тестування та вирішення ситуаційного завдання проводяться в один день.
20. Брониківська сільська рада забезпечує, за технічної можливості, відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на офіційному вебсайті, каналі YouTube Брониківської сільської ради та офіційному вебсайті закладу освіти, відеозапису впродовж одного робочого дня з дня його проведення.
21. Тестування містить 30 тестових завдань, які формуються відділом освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради із загального переліку питань, затвердженого центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки для керівників закладів загальної середньої освіти, а для керівників закладів дошкільної освіти – формуються відділом освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради.
Варіанти тестування та відповіді на тестові завдання затверджуються начальником відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради (або особою, яка виконує обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради ). Кожне тестове завдання передбачає три варіанти відповідей, лише одне з яких є правильним.
Тестування проходить письмово не довше 60 хвилин у присутності членів комісії не менше двох третин від її затвердженого складу.
Після складання тестування на знання законодавства кандидат підписує та проставляє дату вирішення тестових завдань.
22. Після закінчення часу, відведеного на складання тестування, проводиться оцінювання за такими критеріями:
- один бал за правильну відповідь;
- нуль балів за неправильну відповідь.
Максимальна кількість балів, які може отримати кандидат за підсумками тестування, становить 30. У разі обрання кандидатом більш як одного варіанта відповіді тестове питання вважається неправильно вирішеним.
23. Результати тестування фіксуються у відомості згідно з додатком 2 цього Положення.
24. Кандидати, які за результатами тестування набрали 15 і менше балів, не допускаються до вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, про що й зазначається у прооколі.
25. Кандидати, які набрали 16 і більше балів, допускаються до вирішення письмового ситуаційного завдання.
26. Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою не довше 30 хвилин за зразком, наведеним у додатку 3 цього Положення.
При підготовці до вирішення ситуаційного завдання кандидат здійснює записи на аркуші з печаткою відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради.Перед вирішенням ситуаційного завдання обов'язково вказуються прізвище, ім'я та по батькові кандидата, варіант ситуаційного завдання. Після підготовки відповідей на аркуші проставляються підпис кандидата та дата вирішення ситуаційного завдання.
27. Після закінчення часу, відведеного на вирішення ситуаційного завдання, проводиться перевірка шляхом оцінювання ситуаційного завдання кожним членом комісії індивідуально. Загальна оцінка формується шляхом визначення середнього арифметичного значення індивідуальних балів членів конкурсної комісії, яке фіксується у відомості згідно з додатками 2 та 4.
Середнє арифметичне значення індивідуальних балів членів конкурсної комісії є остаточними балами, які також виставляються і на аркуші з відповідями кандидата.
28. Для оцінки та перевірки професійних компетентностей кандидатів шляхом вирішення ситуаційного завдання використовується чотирибальна система:
- чотири бали виставляються кандидатам, які виявили глибокі знання та успішно справилися із ситуаційним завданням;
- три бали виставляються кандидатам, які виявили повні знання, в обсязі, достатньому для подальшої роботи;
- два бали виставляються кандидатам, які виявили розуміння поставленого завдання та вирішили його на задовільному рівні;
- один бал виставляються кандидатам, які вирішили завдання на низькому рівні або не вирішили його у встановлений час.
29. Підбиття підсумку тестування та вирішення ситуаційного завдання здійснюється шляхом додавання балів за тестування кандидатів, допущених до вирішення ситуаційного завдання, та середнього арифметичного значення індивідуальних балів членів конкурсної комісії за вирішення ситуаційного завдання. Загальна сума балів заноситься у відомість, форма якої наведена в додатку 2 до цього Положення та фіксується у протоколі. З результатами оцінювання тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидат ознайомлюється під підпис.
30. Аркуші з відповідями кандидатів зберігаються разом з іншими матеріалами та документами конкурсної комісії у відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради відповідно до вимог чинного законодавства.
31. У визначений термін, кандидати презентують перспективний план розвитку закладу освіти, надають відповіді на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Конкурсна комісія на своєму засіданні заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу освіти загальним обсягом не більше десяти сторінок; проводить співбесіду з кандидатами щодо представленої презентації. Публічна та відкрита презентація перспективного плану кандидата проходить за наступним регламентом:
- виступ кандидата – до 15 хв.;
- запитання та обговорення – до 10 хв.
Оцінювання відкритої публічної презентації здійснюється за такими критеріями від 1 до 5 балів за ступенем вираженості:
- наявність чітко сформульованої мети та завдань розвитку закладу;
- наявність чітко вираженого терміну реалізації завдань та їх досягнення;
- наявність аналізу сучасного стану закладу за зовнішніми ознаками (інформація, що стосується інформаційної відкритості закладу та розміщена на сайті закладу), визначення наявних проблем;
- реалістичність мети та поставлених завдань, використовуваних ресурсів;
- відповідність мети та завдань державній політиці у галузі освіти, чинним програмам розвитку галузі освіти, освітнім запитам громади;
- новизна, використання інноваційних методів та прийомів в управлінській діяльності;
- залучення колективу до інноваційної діяльності, участі у проєктах, тощо;
- переваги обраного шляху розвитку закладу.
Презентації, виконані будь-якою мовою, крім української, оцінюються як такі, що не відповідають вимогам – 0 балів.
Під час презентації не ставляться запитання щодо політичних поглядів, релігії, етнічного походження, матеріального становища, соціального походження або питання, які можуть бути розцінені як дискримінаційні. Визначення результатів презентації та співбесіди здійснюється кожним членом комісії індивідуально; остаточною оцінкою у балах є середнє арифметичне значення індивідуальних оцінок членів конкурсної комісії, що вноситься до відомостей про результати оцінювання презентації та співбесіди (додаток 5). Визначення остаточних результатів конкурсу здійснюється у балах, які визначаються, як середнє арифметичне значення індивідуальних оцінок за результатами іспиту, вирішення ситуаційного завдання, співбесіди та публічної презентації.
32. Підсумковий рейтинг кандидатів визначається шляхом додавання балів за кожен етап конкурсу, проставлених членами конкурсної комісії у зведеній відомості за іспит на знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання та презентацію перспективного плану (додаток 6). Сума таких оцінок є підсумковим рейтингом кандидата, за допомогою якого визначається переможець конкурсу.
33. Упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору, визначення переможця конкурсу або визнання конкурсу таким, що не відбувся, конкурсна комісія оприлюднює результати конкурсу на офіційному вебсайті Брониківської сільської ради, на офіційному вебсайті закладу освіти.
34. Конкурс вважається таким, що закінчився, з дня ухвалення конкурсною комісією:
- рішення про затвердження результатів конкурсного відбору щодо визначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу освіти та рішення щодо порушення клопотання перед начальником відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради (або особою, яка виконує обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради ) щодо призначення на посаду керівника закладу освіти шляхом укладення строкового трудового договору (контракту);
- рішення про те, що конкурс вважається таким, що не відбувся.
Протокол засідання з рішенням конкурсної комісії оформлюється секретарем конкурсної комісії, надається і доводиться до відома начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради (або особи, яка виконує обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради) головою конкурсної комісії.
35. Конкурсна комісія визнає конкурс таким, що не відбувся, якщо:
- відсутні заяви про участь у конкурсі;
- до участі у конкурсі не допущено жодного кандидата;
- жодного з кандидатів не визначено переможцем конкурсу.
У разі визнання конкурсу таким, що не відбувся, проводиться повторний конкурс.
36. Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу, на підставі рішення конкурсної комісії, відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради видає наказ про призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу освіти та укладає з ним строковий трудовий договір (контракт) у письмовій формі, який підписується начальником відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради (або особою, яка виконує обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради ) відповідно до повноважень.
37. Форма строкового трудового договору (контракту) розробляється та затверджується управлінням освіти і науки міської ради відповідно до чинного законодавства.
38. Трудовий договір (контракт) укладається з переможцем конкурсу на термін, визначений чинним законодавством.
Трудовий договір (контракт) укладається з переможцем конкурсу, який призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, терміном на два роки. Після закінчення терміну дії такого строкового трудового договору та за умови належного його виконання сторони мають право продовжити термін дії відповідного строкового трудового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.
Особа не може бути керівником одного і того ж закладу загальної середньої освіти більше ніж два терміни підряд (крім тих, що розташовані в населених пунктах з одним закладом загальної середньої освіти). До першого шестирічного терміну включається дворічний термін перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше.
41. Після закінчення терміну, на який укладено строковий трудовий договір, трудові відносини припиняються та не можуть бути продовжені на невизначений строк.
Секретар ради Людмила НОВИЦЬКА
Додаток 1
до Положення про конкурс
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради (або особі, яка виконує обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради)
____________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові начальника або особи, яка виконує обов’язки начальника)
____________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові представника від трудового колективу закладу освіти/представника від громадського об’єднання)
____________________________________________________________________
(місце проживання (реєстрації)
____________________________________________________________________
(контактний телефон)
____________________________________________________________________
(контактний e-mail)
ЗАЯВА
Я, ____________________________________________________________, ____________________________________________________________________ (повна назва закладу освіти, на посаду керівника якого буде оголошений конкурс) від_________________________________________________________________
Надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних».
|
Додаток 2
до Положення про конкурс
ВІДОМІСТЬ
проведення тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидатів на посаду керівника закладу освіти комунальної форми власності
_____________________________________________________________________________________ (повна назва закладу чи установи освіти)
від «___» ____________ 20__ року
№ з/п |
Прізвище, ім'я, по батькові кандидата |
Кількість балів за тестування |
Допуск до вирішення ситуаційно го завдання |
Середній бал за вирішення ситуаційного завдання |
Загальна сума балів за тестування та вирішення ситуаційного завдання |
Підпис кандидата |
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
Голова комісії |
_______ |
________________________________ |
||||
Члени комісії |
_______ |
________________________________ |
||||
|
_______ |
________________________________ |
||||
|
_______ |
________________________________ |
||||
|
_______ |
_________________________________ |
||||
Секретар комісії |
_________ (підпис) |
__________________________________ |
Додаток 3
до Положення про конкурс
ЗРАЗОК
ситуаційного завдання на перевірку професійних компетентностей кандидата на посаду керівника закладу чи установи освіти
|
|
Варіант № _____
Ситуаційне завдання
для перевірки професійних компетентностей кандидатів на посаду керівника закладу освіти комунальної форми власності
1. Делегація від батьків учня закладу загальної середньої освіти звернулась до директора з вимогою перевести в інший клас дитину, яка постійно кричить, бʼє, обзиває інших дітей, мотивуючи свою вимогу тим, що переживають за життя і здоровʼя своїх дітей. У разі не вирішення цього питання обіцяють звернутись у відділ освіти.
Якими мають бути подальші дії директора школи, щоб конструктивно вирішити проблему?
2.У групі закладу дошкільної освіти є відкинута дитина, з якою діти не хочуть спілкуватися. Пояснити своє ставлення до цієї дитини діти не можуть. Хлопчик тихий і спокійний, в конфлікти не вступає. Спроби вихователя знайти спосіб повернути дітей до знедоленого хлопчика були безрезультатними. Які поради надасте вихователю Ви, як керівник закладу?
Додаток 4
до Положення про конкурс
ВІДОМІСТЬ
індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії
ситуаційного завдання кандидата_______________________________________
(прізвище та ініціали)
на посаду керівника закладу освіти комунальної форми власності
_____________________________________________________________________________________ (повна назва закладу чи установи освіти)
від «___» ____________ 20__ року
№ з/п |
Члени комісії |
Варіант ситуаційного завдання |
Кількість балів за вирішення ситуаційного завдання |
Підпис члена комісії
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Загальна сума балів |
|
Середнє арифметичне значення індивідуальних балів
|
||
Голова комісії |
__________ |
______________________________________________________ |
||
Секретар комісії |
__________ |
_____________________________________________________ |
Додаток 5
до Положення про конкурс
ВІДОМІСТЬ
індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу та співбесіди з
кандидатом_______________________________________
(прізвище та ініціали)
на посаду керівника закладу чи установи освіти комунальної форми власності
_____________________________________________________________________________________ (повна назва закладу чи установи освіти)
від «_____» ____________ 20____ року
№ з/п |
Члени комісії |
Оцінювання публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу та співбесіди з кандидатом (кількість балів) |
Підпис члена комісії
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Загальна сума балів |
|
Середнє арифметичне значення індивідуальних балів
|
|
Голова комісії |
__________ |
______________________________________________________ |
|
Секретар комісії |
__________ |
_____________________________________________________ |
Додаток 6
до Положення про конкурс
ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ
оцінювання конкурсу на заміщення вакантної посади
(назва посади)
№ з/п |
ПІБ претендента |
Загальна кількість балів за тестування |
Загальна кількість за вирішення ситуаційного завдання |
Загальна кількість балів за публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу |
Всього |
1. |
|
|
|
|
|
2. |
|
|
|
|
|
3. |
|
|
|
|
|
Дата: «____ » 20 року
Голова комісії: _________________ _______________
(підпис) (імʼя та прізвище)
Секретар комісії: _________________ _______________
(підпис) (імʼя та прізвище)
Члени комісії:
_________________ ________________
(підпис) (імʼя та прізвище)
__________________ ________________
(підпис) (імʼя та прізвище)
__________________ ________________
(підпис) (імʼя та прізвище)
__________________ ________________
(підпис) (імʼя та прізвище)
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про проведення конкурсу
«Заклад освіти- простір якості:
навчання та середовище, що належить дітям»
Брониківської сільської ради »
Керуючись статтею 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України « Про освіту», Положення про відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради, Програми розвитку освіти Брониківської сільської ради на 2021-2025 роки, Положення про конкурс керівників комунальних закладів освіти Брониківської сільської ради, з метою підтримки діяльності навчальних закладів освіти громади, виявлення творчого потенціалу, визнання рівня професійності керівника, колективу та матеріально – технічної бази закладів, вивчення, узагальнення та поширення педагогічного передового досвіду в галузі освіти, сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Започаткувати проведення конкурсу серед закладів освіти громади
« Заклад освіти- простір якості: навчання та середовище, що належить дітям» з квітня 2025 року .
- Затвердити Положення про конкурс « Заклад освіти- простір якості: навчання та середовище, що належить дітям» згідно додатку.
- Відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради організувати проведення конкурсу та оприлюднити результати конкурсу на сайті Брониківської сільської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Брониківської сільської ради.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Додаток 1
до рішення 48 сесії 8 скликання
Брониківської сільської ради
№___ від 07.03.2025 року
ПОЛОЖЕННЯ
про конкурс
«Заклад освіти – простір якості:
навчання та середовище, що належить дітям»
І. Загальні положення
1. Конкурс «Заклад освіти – простір якості: навчання та середовище, що належить дітям» ( далі – Конкурс) проводиться відповідно до Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради на календарний рік.
2. Метою конкурсу є підтримка діяльності сучасного навчального закладу, визнання рівня професійної діяльності керівника закладу, виявлення творчого потенціалу, ступеня фаховості, оцінки досягнень та активної участі колективів закладів у розвитку сфери освіти, матеріально-технічної бази закладів, вивчення, узагальнення та поширення досвіду в галузі освіти.
3. Завдання конкурсу:
- виявлення і підтримка щодо організації інноваційної діяльності, формування сучасної моделі закладу освіти;
- орієнтація на інноваційний шлях розвитку закладу освіти та особистісно-орієнтований підхід до розвитку дитини;
- реалізація права дітей на одержання якісної освіти в межах державних норм;
- створення розвивального простору, оптимальних, безпечних умов життєдіяльності закладу освіти у відповідності із санітарно-гігієнічними нормами, вимогами з охорони праці та техніки безпеки;
- створення умов для обміну досвідом між закладами громади;
- стимулювання праці колективу закладів освіти.
ІІ. Організація і проведення Конкурсу
- Конкурс проводиться протягом навчального року (щомісячно – 2 заклади освіти) у два етапи:
І етап – проведення на базі закладу виїзного семінару, на якому заклад освіти презентує свою діяльність через вивчення документації, веб-сайтів, презентації, відкриті уроки, заняття, виховні заходи та інші форми роботи.
ІІ етап – аналіз кількісно-якісних та статистичних показників роботи закладу (згідно додатку).
- Організатором конкурсу є відділ освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради.
- Початок проведення конкурсу (квітень місяць) та склад конкурсної комісії визначається розпорядженням сільського голови.
- Черговість відвідування закладів освіти визначається жеребкуванням серед керівників закладів освіти.
- Конкурс проводиться за номінаціями:
«Золота відзнака закладу освіти» – рейтинг за критеріями оцінки для ЗЗСО від 80 до 90 балів, для ЗДО від 70-80 балів. Грошовий приз: ЗЗСО – 30000 грн, ЗДО – 20000 грн.
«Срібна відзнака закладу освіти» – рейтинг за критеріями оцінки для ЗЗСО від 70 до 80 балів, для ЗДО від 60-70 балів. Грошовий приз: ЗЗСО – 25000 грн, ЗДО – 15000 грн.
«Бронзова відзнака закладу освіти» – рейтинг за критеріями оцінки для ЗЗСО від 60 до 70 балів, для ЗДО від 50-60 балів. Грошовий приз: ЗЗСО – 20000 грн, ЗДО – 10000 грн.
ІІІ. Рейтингові показники за
основними напрямками роботи закладу
- Рейтинг закладу освіти визначається додаванням набраної кількості балів, виставлених закладу членами конкурсної комісії за такими напрямками:
1) Організація роботи закладу:
- наявність обов’язкової документації керівника, педпрацівників (відповідно до примірної інструкції з діловодства), необхідних розпорядчих документів – від 0 до 5 балів;
- продуктивність праці трудового колективу: інноваційний потенціал педагогічного колективу, ініціативність, взаємодія всіх учасників освітнього процесу – від 0 до 5 балів.
2) Кадрове забезпечення:
- якісний склад педагогічних та інших працівників (наявність відповідної освіти, викладання предметів за фахом) – від 0 до 5 балів;
- результати атестації педагогічних працівників, проходження курсів підвищення кваліфікації, участь педпрацівників у методичній роботі закладу, громади, наявність вивченого і узагальненого педагогічного досвіду, публікації у фахових виданнях, ведення блогів, веб-сайтів, робота з кадровим резервом – від 0 до 5 балів;
- сертифікація, участь у конкурсі «Вчитель року» ЗЗСО – від 0 до 5 балів.
3) Створення сприятливих умов для ефективного використання навчально-матеріальної бази, інклюзивне середовище, універсальний дизайн, розумне пристосування:
- наявність та ведення документації з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки – від 0 до 5 балів;
- стан і естетика зовнішнього вигляду приміщень і споруд, прилеглої території та їх санітарний стан – від 0 до 5 балів;
- функціонування інклюзивних класів (груп) та архітектурна доступність – від 0 до 5 балів;
- наявність предметно-ігрового розвивального середовища – від 0 до 5 балів.
4) Веб-сайт закладу освіти: (змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників освітнього процесу в діяльності закладу освіти).
Критерії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники – від 0 до 5 балів.
5) Освітня діяльність закладу освіти (освітня, виховна та позакласна робота):
- презентація закладу – від 0 до 5 балів;
- вікриті уроки (заняття) – від 0 до 5 балів;
- участь у конкурсах фахової майстерності (кількісно-якісні показники) – від 0 до 5 балів;
- участь учнів у конкурсах, олімпіадах (кількісно-якісні показники) ЗЗСО – від 0 до 5 балів;
- використання інноваційних форм та методів роботи – від 0 до 5 балів.
6) Співпраця (взаємодія) закладів освіти з іншими суб’єктами господарювання:
- залучення додаткових ресурсів для розвитку закладу (грошових, людських, матеріальних) – від 0 до 5 балів;
- співпраця із закладами культури, бібліотечними закладами, медичними закладами – від 0 до 5 балів;
- співпраця з іншими організаціями – від 0 до 5 балів.
IV. Визначення переможців
- Рейтинг закладу освіти (Золота/Срібна/Бронзова відзнака) визначається конкурсною комісією за рейтинговими показниками протягом двох тижнів, не пізніше 1 місяця від дати проведення.
- Інформація щодо рейтингу закладу освіти оприлюднюється на офіційному вебсайті Брониківської сільської ради.
- Відзнака вручається керівнику закладу у присутності трудового колективу.
- Кожен вид відзнаки передбачає грошову винагороду в розмірі, визначеному у п.5 даного Положення, яка може бути спрямована виключно на покращення матеріально-технічних умов закладу освіти.
Секретар ради Людмила НОВИЦЬКА
Додаток
до Положення про Конкурс
РЕЙТИНГ
закладу освіти
_____________________________________________________
(назва закладу)
№ п/п |
Критерії оцінювання |
Оцінка (бали) |
1. |
Організація роботи закладу: |
|
|
наявність обов’язкової документації керівника, педпрацівників (відповідно до примірної інструкції з діловодства), необхідних розпорядчих документів |
|
|
продуктивність праці трудового колективу: інноваційний потенціал педагогічного колективу, ініціативність, взаємодія всіх учасників освітнього процесу |
|
2. |
Кадрове забезпечення: |
|
|
якісний склад педагогічних та інших працівників (наявність відповідної освіти, викладання предметів за фахом) |
|
|
результати атестації педагогічних працівників, проходження курсів підвищення кваліфікації, участь педпрацівників у методичній роботі закладу, громади, наявність вивченого і узагальненого педагогічного досвіду, публікації у фахових виданнях, ведення блогів, веб-сайтів, робота з кадровим резервом |
|
|
сертифікація, участь у конкурсі «Вчитель року» ЗЗСО |
|
3. |
Створення сприятливих умов для ефективного використання навчально-матеріальної бази, інклюзивне середовище, універсальний дизайн, розумне пристосування: |
|
|
наявність та ведення документації з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки |
|
|
стан і естетика зовнішнього вигляду приміщень і споруд, прилеглої території та їх санітарний стан |
|
|
функціонування інклюзивних класів (груп) та архітектурна доступність |
|
|
наявність предметно-ігрового розвивального середовища |
|
4. |
Веб-сайт закладу освіти: |
|
|
контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники |
|
5. |
Освітня діяльність закладу освіти (освітня, виховна та позакласна робота) |
|
|
презентація закладу |
|
|
відкриті уроки (заняття) |
|
|
участь у конкурсах фахової майстерності (кількісно-якісні показники) |
|
|
участь учнів у конкурсах, олімпіадах (кількісно-якісні показники) ЗЗСО |
|
|
використання інноваційних форм та методів роботи |
|
6. |
Співпраця (взаємодія) закладів освіти з іншими суб’єктами господарювання: |
|
|
залучення додаткових ресурсів для розвитку закладу (грошових, людських, матеріальних) |
|
|
співпраця із закладами культури, бібліотечними закладами, медичними закладами |
|
|
співпраця з іншими організаціями |
|
|
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГОВИЙ ПОКАЗНИК |
|
- Максимальна кількість балів для ЗЗСО – 90 при 18 показниках.
- Максимальна кількість балів для ЗДО – 80 при 16 показниках.
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про внесення змін у штатний розпис
Яворівського закладу дошкільної освіти
Брониківської сільської ради
Відповідно ст. 32, до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Конституції України, частини 4-5 статті 13 Закону України "Про освіту", керуючись Типовими штатними нормативами дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 1055 від 04.11.2010 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 року №530 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти», лист – клопотання в.о. директора Яворівського закладу дошкільної освіти, Брониківська сільської ради
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни у штатний розпис Яворівського закладу дошкільної освіти Брониківської сільської ради, а саме:
1.1. Ввести 1 ст. асистента вихователя у Яворівський заклад дошкільної освіти Брониківської сільської ради .
2. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Брониківської сільської ради довести до відома в.о Яворівського закладу дошкільної освіти про внесення зміни у штатний розпис закладу дошкільної освіти.
3. Начальнику відділу фінансів Брониківської сільської ради, Ірині КУЛЯВЕЦЬ, передбачити нарахування заробітної плати згідно чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про організацію громадських робіт
на території сільської ради
З метою вирішення ряду суспільно-корисних питань на території територіальної громади, надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, з метою організації громадських робіт на території Брониківської сільської ради у 2025 році, керуючись ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», постановою Кабінету Міністрів України № 175 від 20.03.2013 року «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», відповідно до статті 34 п. б пп.7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи лист Звягельської філії Житомирського обласного центру зайнятості, сільська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають економічну, соціальну та екологічну користь для сільської ради, надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (додаток 1).
- Затвердити перелік підприємств, установ, організацій та об’єктів для організації громадських робіт впродовж 2025 року (додатк 2).
- Організувати громадські роботи на території населених пунктів сільської ради за визначеними видами громадських робіт шляхом укладання відповідного договору із Звягельською філією Житомирського обласного центру зайнятості.
- Довести Звягельській філії Житомирського обласного центру зайнятості інформацію про прийняте рішення, кількість осіб, яких необхідно залучити до їх виконання, а також про обсяги коштів, необхідних для фінансування організації громадських робіт.
- Керівникам комунальних закладів, розташованих на території сільської ради залучати до оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості для проведення благоустрою територій в підвідомчих закладах.
- Громадські роботи проводити на умовах співфінансування: 80% - за рахунок коштів місцевого бюджету Брониківської сільської ради в межах кошторисних призначень на такі цілі та 20% - за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування Україна на випадок безробіття.
Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.
- Фінансовому відділу сільської ради передбачити кошти для забезпечення фінансування проведення оплачуваних громадських робіт.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування соціально-економчного розвитку, фінансів, бюджету, комунальної власності та будівництва.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
Додаток
до рішення 48 сесії 8 скликання
Брониківської сільської ради
№_____ від 07.03.2025 року
ПЕРЕЛІК
видів громадських робіт, які мають тимчасовий характер, економічну, соціальну та екологічну користь для громади, надають можливість тимчасово працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об'єктів соціальної сфери та зон відпочинку.
Благоустрій, прибирання та прорідження придорожніх смуг.
Упорядження меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших міст поховання загиблих захисників Вітчизни.
Утримання в належному стані цвинтарів.
Благоустрій (прибирання, упорядкування, догляд тощо) території кладовищ, у місцях поховання військових, а також місць вшанування військових, які загинули внаслідок військової агресії РФ.
Роботи по утриманню і обслуговуванню при проведенні ремонту або реконструкції об'єктів соціальної сфери (навчальних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров'я тощо), впорядкування прилеглих до них територій, наведення санітарного порядку на прилеглих територіях.
Некваліфіковані підсобні роботи на ремонтні приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, що проводять за рішенням виконавчого комітету сільської ради тощо.
Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам.
Впорядкування території населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.
Надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю одиноких громадян.
Надання допомоги сім'ям, член яких загинули, постраждали чи є учасниками ООС та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту.
Супровід інвалідів по зору.
Екологічне оздоровлення території населених пунктів сільської ради (екологічний захист навколишнього середовища).
Інші види робіт, які мають суспільно-корисний характер в інтересах громади та держави.
Секретар ради Людмила НОВИЦЬКА
Додаток
до рішення 48 сесії 8 скликання
Брониківської сільської ради
№_____ від 07.03.2025 року
Перелік підприємств, установ, організацій
та об’єктів для організації громадських робіт
впродовж 2024 року
Секретар ради Людмила НОВИЦЬКА
проєкт
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про затвердження протоколу громадських слухань
звіту про стратегічну екологічну оцінку
та містобудівної документації «Внесення змін
до детального плану території для створення
індустріального парку «Кущове парк» від 20.05.2024 року
Відповідно до підпункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Земельного кодексу України, розглянувши протокол громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» ,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Брониківська сільська рада
В И Р І Ш И Л А :
- Затвердити протокол громадських слухань звіту про стратегічну екологічну оцінку та містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території для створення індустріального парку «Кущове парк» від 20.05.2024 року.
- Протокол громадських слухань звіту про стратегічну екологічну оцінку та містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території для створення індустріального парку «Кущове парк» від 20.05.2024 року, що додається, взяти до відома.
- Отримані пропозиції та зауваження від громадськості враховані та опрацьовані розробником містобудівної документації та розробником звіту про стратегічну екологічну оцінку, що додається, взяти до відома.
- Дане рішення та містобудівну документацію «Внесення змін до детального плану території для створення індустріального парку «Кущове парк» направити Відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення та оборонної роботи Звягельської районної державної адміністрації Житомирської області
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про внесення змін до структури
та загальної чисельності працівників апарату
Брониківської сільської ради та її виконавчого
комітету, інших виконавчих органів ради
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26, пункту 6 частини четвертої статті 42, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 р. №57 «Про затвердження документів, що застосовуються у процесі виконання бюджету» Брониківська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Додати в структуру відділу культури Брониківської сільської ради 0,25 штатної одиниці директора будинку культури в Несолонському старостинському окрузі.
2. Затвердити загальну чисельність працівників апарату Брониківської сільської ради та її виконавчого комітету, інших її виконавчих органів у кількості 131,75 штатних одиниць.
6.Брониківському сільському голові Н.Ф. Залевській затвердити штатний розпис апарату Брониківської сільської ради та її виконавчого комітету, інших її виконавчих органів.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на Брониківського сільського голову Н.Ф. Залевську.
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА
УКРАЇНА
БРОНИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Звягельського району
Житомирської області
РІШЕННЯ №
с.Романівка
Сорок восьма сесія 8 скликання
Від 07 березня 2025 року
Про затвердження розпоряджень
сільського голови за грудень 2024 року,
січень-лютий 2025 року.
Відповідно до п.20 с
ВИРІШИЛА:
Затвердити розпорядження сільського голови:
Розпорядження №203 від 03.12.2024 року «Про придбання легкового автомобіля»
Розпорядження №208 від 11.12.2024 року «Про затвердження проектно-кошторисної документації:»Поточний ремонт тротуарної доріжки для облаштування Алеї пам’яті загиблих героїв за адресою: с.Романівка,вул.Центральна,22 ,Звягельський район Житомирська область»
Розпорядження №212 від 18.12.2024 року «Про надання матеріальної допомоги на поховання особам, які брали та беруть безпосередню участь у бових діях при захисті України»
Розпорядження №12 від 09.01.2025, №19 від 19.01.2025, №21 від 21.01.2025,№28 від 30.01.2025, №29 від 30.01.2025, №40 від 12.02.2025, №42 від 12.02.2025, №45 від 14.02.2025 «Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань».
Розпорядження №13 від 10.01.2025 «Про надання матеріальної допомоги з нагоди ювілейної дати».
Розпорядженя №213 від 18.12.2024 року, №18 від 16.01.2025, №22 від 23.01.2025, №26 від 29.01.2025, №32 від 03.02.2025, №33 від 04.02.2025, №41 від 12.02.2025,№43 від 14.02.2025 «Про надання матеріальної допомоги на поховання»
Розпорядження №51 від 24.02.2025 «Про затвердження проектно-кошторисної документації:»Поточний ремонт тротуарної доріжки для облаштування Алеї пам’яті загиблих героїв за адресою: с.Романівка,вул.Центральна,22 ,Звягельський район Житомирська область. Коригування»
Розпорядження №3 від 01.01.2025 «Про затвердження Номенклатури справ Брониківської сільської ради та структурних підрозділів».
Сільський голова Надія ЗАЛЕВСЬКА