Брониківська громада

Житомирська область, Звягельський район

ІV ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БРОНИКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ.

Дата: 19.06.2024 16:27
Кількість переглядів: 216

Сьогодні 19.06.2024 року , в приміщенні Брониківської сільської ради відбулося ІV засідання робочої групи з розроблення стратегії розвитку Брониківської територіальної громади на період до 2027 року. На засіданні розглядали план заходів з реалізації Стратегії  розвитку. Кожен учасник розробляв проєкт (технічні завдання) спрямований на досягнення чітко визначених цілей та спрямований на вирішення конкретної проблеми громади.

Захід відбувся в рамках проєкту «Стратегія – фактор розвитку та стійкості периферійних громад Полісся», який впроваджує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» завдяки підтримці Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису