Дата: 05.06.2024 20:11

Сьогодні 05.06.2024 року , в приміщенні Брониківської сільської ради відбулося ІІІ засідання робочої групи з розроблення стратегії розвитку Брониківської територіальної громади на період до 2027 року.

На засіданні, робочою групою було визначено стратегічне бачення громади. Необхідно відзначити дітей громади, які своїми малюнками показали, якою бачать громаду в 2027 році.

Переможці конкурсу дитячих малюнків:

І місце - Ковальчук Софія та Голуб Катерина (Новороманівський ліцей);

ІІ місце - Семенюк Оксана (Новороманівський ліцей);

ІІІ місце - Литвин Олександра ( Слободороманівський ліцей).

Захід відбувся в рамках проєкту «Стратегія – фактор розвитку та стійкості периферійних громад Полісся», який впроваджує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» завдяки підтримці Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».