Як убезпечити себе від шахраїв: Дільничний офіцер Володимир Романович Рудик зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування.

Дата: 29.09.2023 14:42

28 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Брониківської сільської ради, до якого долучився й дільничний офіцер поліції Звягельського райвідділу Володимир Рудик.

Окрім іншого, під час зустрічі присутні обговорили найпоширеніші шахрайські схеми.

- Аферисти намагаються виманити гроші та конфіденційну інформацію про вас та ваших близьких за допомогою різних способів маніпулювання й обману: «ваш родич у біді», «друг просить у борг», «вашу картку заблоковано» та ін. Для того, аби не потрапити на гачок шахраїв, необхідно дотримуватись простих правил безпеки, - зазначив Володимир Рудик.

Наприкінці учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та розміщення соціальної реклами на території району.

Тож правоохоронці нагадують: аби не втратити свої заощадження, особисто перевіряйте будь-яку інформацію, яку вам намагаються нав’язати, та не повідомляйте конфіденційні відомості.

• Не розголошуйте дані своїх банківських карток, паролі, термін дії та код на звороті картки.
  • Не погоджуйтесь на умови незнайомців, особливо, якщо у телефонній розмові співбесідник вимагає терміново сплатити гроші за порятунок когось із ваших близьких.
  • Уточнюйте всю інформацію та зателефонуйте своїм рідним.