#Плічопліч: Велику Олександрівку приїхали відновлювати майстри з Закарпаття

Дата: 29.09.2023 09:08

547 будинків у Великій Олександрівці залишились без вікон, без дахів, а подекуди — і без стін, адже село знаходилось на лінії розмежування, пережило окупацію.

З іншого куточка України — із Закарпаття — у Велику Олександрівку на Херсонщину приїхали люди допомагати відновлювати зруйнований російським терором південь країни в рамках державної програми «Пліч-о-пліч».

Свою допомогу чимось надзвичайним не вважають. Кажуть, що кожен має робити для країни все, що в його силах: хтось воює на фронті, хтось відновлює знищене ворогом.

Головне — залишатись пліч-о-пліч. Разом відбудуємо Україну!

Відеопрогравач