#Плічопліч: Допоможуть з будинком, поміняємо вікна та двері і будемо жити, — житель Трифонівки

Дата: 21.08.2023 15:19

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

Житель Трифонівки вивіз сім’ю у більш безпечне місто та дочекавшись деопкупації приїхав назад відновлювати будинок.

«Забрав сім’ю у більш безпечне місто та чекали звільнення. Коли вже Трифонівка стала вільною, приїхали відновлюватися. Думаю допоможуть відновити будинок, помінямо вікна, двері та й будемо жити далі, а що робити», — житель Трифонівки.

Нагадаємо, що будівлі громадян яких, зазнали ушкодження або руйнування: з травня місяця поточного року працює електронна система єВідновлення через яку жителі громад можуть отримати компенсацією для самостійного відновлення осель.

#разомвідбудуємо

#плічопліч

#WeBuildUkraine

Детальніше дивіться у ВІДЕО.