#Плічопліч: Ми не можемо просто поїхати, бо тут наш дім, наша земля, — Наталія з Трифонівки. ВІДЕО

Дата: 15.08.2023 15:22

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

Наталія з Трифонівки розповідає, що будинок окупанти знищили майже вщент.

«У перші дні війни ми не змогли виїхати та і повинні були доглядати за домашнім хазяйством, не могли покинути тварин. Будинок зруйнувала касетна ракета, бо дуже посікло будинок, тварин та і ми з чоловіком чудом вижили. Та все одно нікуди не хочеться їхати, бо тут наш дім», — кажуть Наталія.

Нагадаємо, що будівлі громадян яких, зазнали ушкодження або руйнування: з травня місяця поточного року працює електронна система єВідновлення через яку жителі громад можуть отримати компенсацією для самостійного відновлення осель.

#разомвідбудуємо

#плічопліч

#WeBuildUkraine

Детальніше дивіться у ВІДЕО.