Децентралізація: Землекористування в громаді. Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

Дата: 24.03.2023 08:49

Земельні ресурси є основою для формування просторового та стратегічного планування розвитку громади, а також джерелом фінансового наповнення місцевого бюджету громад.

У черговій публікації з рубрики «Землекористування в громаді. Практичні рекомендації експертів Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”», мова піде про таке порушення земельного законодавства, як систематична несплата орендарем земельної ділянки орендної плати.

У цьому матеріалі експерти описують підстави та надають алгоритм дострокового розірвання договору оренди землі з «недобросовісним» орендарем, щоб місцева рада мала змогу припинити право користування земельною ділянкою з особою, яка систематично порушує істотні умови договору щодо сплати орендної плати, та надалі могла ефективно використовувати комунальне майно. Також експерти відповідають на найпоширеніші запитання із вказаної теми, в тому числі ті, що зумовлені воєнним станом.

ЗАВАНТАЖИТИ рекомендації, pdf 640 кБ).

Попередні матеріали рубрики можна знайти за посиланнями:

Нагадаємо, що оголошено конкурс від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на посаду регіонального координатора із закупівель та грантів у Житомирі.