02 листопада – Національна конференція «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни»

Дата: 01.11.2022 11:27

31 Жовтня 2022 • 14:27

02 листопада 2022 року о 10:00 Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громада у партнерстві з проєктом ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International розпочне Національну конференцію «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни» в онлайн форматі.

Спікери/ки та учасники/ці зі всієї України зберуться разом, щоб обговорити шляхи підвищення жіночої участі та лідерства в процесах забезпечення стійкості та відновлення громад в умовах війни рф проти України через діалог між заінтересованими сторонами.

З проєктом програми можна ознайомитися за посиланням.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в конференції, попередньо зареєструвавшись за посиланням.

Контактна особа щодо організації заходу: Юлія Ченцова

e-mail: chentsova.projectmanager@gmail.com

Роз’яснення для громад про вирішення земельних питань під час дії воєнного стану читайте ТУТ.