Українська вишиванка ожила піснями

Дата: 22.02.2018 16:31

Фото без опису10 лютого 2018 року на території Брониківської об’єднаної територіальної громади відбулось справжнє чарівне дійство, на якому українська вишиванка ожила не лише піснями, а й забуяла всіма кольорами веселки. І виною всьому цьому диву став зональний огляд колективів художньої самодіяльності Брониківської сільської ради.

На святі були присутні:
Сільський голова – Залевська Надія Федорівна
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Осадчук Василь Володимирович.
Заступник голови Новоград-Волинської РДА – Даниленко Наталія Володимирівна.
Виконучі обов’язки старост старостинських округів Брониківської сільської ради: Гордійчук М.П., Заєць М.Д., Карпчук В.В., Лосовський Ю.А., Осадчук А.Й., Фоміна Н.П.

В цей день приміщення клубу в селі Поліянівка та будинку культури в с. Барвинівка стали центрами самовираження та любові жителів громади до українських народних символів, їх самобутності та духовності.

Присутні змогли насолодитись солодким голосами хорів, сольними виступами, різноманітними гумористичними постановками, а також оцінити ентузіазм і натхнення художніх колективів сіл, що брали участь в цьому заході.