Свято Матері – Берегині Роду Людського в Тупальцях.

Дата: 27.05.2019 16:27

Фото без описуВ прекрасну пору народження та відродження, у сонцесяйну мить, коли тендітна красуня Весна своєю нестримною повінню солов’їних пісенних мелодій пробудила усе суще на землі від зимового сну, Матінка-Земля відзначає найпрекрасніше земне свято – День Матері – Берегині Роду Людського! 26 травня  урочисте святкове дійство, присвячене наріднішій людині відбулось у Будинку культури с. Тупальці.

Милим, чуйним, добрим, лагідним матерям із села Тупальці,  адресували щирі вітання учасники  свята: начальник відділу культури Ніна Нюкало, методист Будинку культури с. Романівка Іванна Нікітіна, директор Тупальського Будинку культури  Михайло Дейнека, учасники  творчих заходів Марина Попова с. Романівка, Сергій Ригун, Микола Котвіцький с. Тупальці та жіночий вокальний колектив Будинку культури с. Романівка. З вітальним словом до святкуючих звернулась староста Тупальського старостинського округу Валентина Карпчук.

Як славно, що свято Матері проходить у найтендітнішу пору пробудження та цвітіння природи, коли все суще вибухає красою, квітами та любов’ю, адже для кожної людини образ Матері завжди порівнювався з Весною. Отже, хочеться ще раз побажати нашим найріднішим людям: нехай вас, любі батьки, мами, благословить Господь добром, здоров’ям, довгим і щасливим життям. Хай з нами по житті крокує материнська мудрість, наснага, доброта і щирість. адже все у світі розпочинається з Матері.

За інформацією відділу культури та

соціальної роботи з сім’єю, дітьми

та людьми похилого віку